Davul derslik ve eğitim stüdyomuzda, derslerimiz devam etmektedir. Stüdyomuz bünyesinde bulunan dersliklerimizde, deneyimli ve akademik eğitmen kadromuzla klarnet, saksafon, flüt, trompet, trombon ve gitar dersleri de verilmektedir.
   
     
     

Stüdyo ANKANOM | Müzik Eğitimi ve Ses Kayıt Prova Stüdyosu

Deneyimli ve profesyonel eğitmenlerimizden klarnet, saksofon, flüt, trompet, trombon, bateri, perküsyon, piyano, keman, çello, klavye,asma davul,darbuka,mey,şan ve gitar dersleri verilmektedir. Enstrüman ve teori derslerimiz, aylık kurlar şeklinde haftada bir saat dersten oluşmaktadır. Öğrencinin talebi doğrultusunda program yoğunlaştırılabilir. Stüdyomuzda eğitimi verilen tüm enstrümanlarda dersler birebir işlenmektedir.

Çalışma saatleri ve günleri, siz ve eğitmenlere uygun zamanlar belirlenerek programlanmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda bu program yoğunlaştırılabilir.

Nefesli çalgılarda aylık ders ücreti 160 TL'dir.
Gitar kursu aylık ders ücreti 160 TL'dir.

Davul derslik ve eğitim merkezimizde, yeni başlayanlar, ileri seviyeye taşımak isteyenler ve vurmalı çalgılara ilgi duyan,hobi amaçlı çalmak isteyenler için derslerimiz devam etmektedir.
Davul eğitim programımız seviyenizin belirlenmesinin ardından, bilek tutuş pozisyonları ve hareketleriyle başlar ve stick control,rudiments,syncopation çalma teknikleri ve gruplarda çalmayı hedefleyen jazz,funk,rock,latin,pop egzersizleri ve çalma teknikleri üzerine sound,groove ve okuma hızınızı geliştirme amaçlı yardımcı ritmik dikte egzersizleriyle devam eder. Doğaçlama çalma teknikleri,müzikal gelişim ve ifade edebilme yeteneğinizi arttırmak amacıyla seçtiğimiz müzisyenlerin sololarını inceleme ve çalabilme derslerimiz,işitme ve birlikte çalabilme derslerimizle devam eder.
Haftada bir saat ders sonrasında bir saat de etüt yapılmaktadır.
 


 

 

 

Stüdyo Ankanom,

Profesyonel veya hobi amaçlı enstrüman dersi almak isteyen –gençler,yetişkinler ve çocuklar için
oluşturulmuş sınıflar ve özel ders imkanlarıyla
Ankara’da müzik severlere hizmet vermektedir.

Gitar, bateri, perküsyon, piyano, keman, çello, şan, flüt, klarnet, sol klarnet,saksafon, trompet, trombon, klavye,asma davul,darbuka,mey,saz ve vokal dersleri veren
akademimiz,kurulduğu günden bugüne kendini yenileyen eğitim programlarıyla,geleneksel
kültürle biçimlenmiş eğitim yöntemlerini,günümüz anlayış ve biçimlerine uyarlayıp- yorumlayarak
günümüz müziğine ve eğitimine de bakmaktadır.

Müzik okullarına hazırlık kurslarımız bulunmaktadır.

Şirketler ve çalışanlara özel perküsyon atölyeleri düzenlemekteyiz

Aynı zamanda ses teknolojileri ve müzik yapımcılığı üzerine atölyelerimizde bulunmaktadır.

Enstruman çalabilmek için bir yaş sınırı olmadığına ve kulağın eğitilerek gelişebileceğine inanan eğitim felsefemizle her yaştan müzik severlere eğitim vermekteyiz