Stüdyo Ankanom,

Profesyonel veya hobi amaçlı müzik eğitimi almak isteyen –gençler,yetişkinler ve çocuklar için oluşturulmuş sınıflar ve özel ders imkanlarıyla Ankara’da sanat severlere hizmet vermektedir.

Klasik - Modern Batı Müziği sanat dallarında eğitim veren akademimiz,kurulduğu günden bugüne kendini yenileyen eğitim programlarıyla,geleneksel kültürle biçimlenmiş eğitim yöntemlerini,günümüz anlayış ve biçimlerine uyarlayıp- yorumlayarak günümüz müziğine ve eğitimine de bakmaktadır.

Enstruman çalabilmek için bir yaş sınırı olmadığına ve kulağın eğitilerek gelişebileceğine inanan eğitim felsefemizle her yaştan müzik severlere eğitim vermekteyiz.Amacın aynı zamanda keyif de almak olduğu prensibiyle eğitimlerimiz,belirlenen saatlerde düzenli ve sistematik bir biçimde ilerlemektedir. Bu açıdan 200 m2 kapalı alanı, ferah ve kendinizi evinizde hissedeceğiniz rahat ortamıyla,ailelerin genç müzisyenleri rahatlıkla emanet edebileceği, etütlerinizi yapabileceğiniz çalışma stüdyolarını ve alanlarında profesyonel eğitmenlerimizden ders alma fırsatını sunmaktayız.

Akademimizde gitar, bateri, perküsyon, piyano, keman, çello, şan, flüt, klarnet, saksafon, trompet, trombon, ney, bağlama, klavye, ve vokal dersleri verilmektedir. Ayrıca bünyemizde konservatuar ve müzik okullarına hazırlık, kompozisyon, solfej, teori, armoni ve erken yaş müzik eğitimi dersleri de bulunmaktadır.

Amacımız, hazırladığımız programlarla sizleri müzikle ve çalmak istediğiniz enstrümanla bir araya getirmektir.

 

Adres mi ??? tıklayınız