ŞAN DERSİ – SES EĞİTİM KURSU - ŞAN DERSLERİ - VOKAL KURSLARI

ŞARKI SÖYLEME ATÖLYESİ
     

Profesyonel veya hobi amaçlı şan dersi almak isteyen - gençler,yetişkinler ve çocuklar için oluşturulmuş sınıflar ve özel ders imkanlarıyla Ankara'da müzik severlere hizmet vermekteyiz.

Alanlarında uzman eğitmenlerimizle işlenen şan derslerimiz,haftada bir saat birebir-özel- dersten oluşmaktadır.Çalışma gün ve saatleri öğrencilerimizin ve stüdyomuzun uygunluğuna göre programlanmaktadır.

ŞAN DERSİ EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

Şan dersi eğitim programımız ses karakterinizin belirlenmesinin ardından,entonasyon eğzersizleri ve diyafram tekniğinin oturtulmasıyla başlar.

Solfej ve ses açma eğzersizlerimiz,şan tekniğine hakimiyet kazanma çalışmalarımızla devam eder.

Kulak eğitim çalışmaları ve söyleme teknikleri,klasik dönem eserlerini inceleme ve repertuar çalışmalarıyla birlikte ilerlemektedir.

VOKAL EĞİTİM VE ŞARKI SÖYLEME ATÖLYELERİ

Standart ses eğitim ve şarkı söyleme tekniklerini,popüler-etnik müzikler(caz,pop,rock vb.) içerisinde kullanmak isteyen öğrencilerimiz için ise söylemek istedikleri tarz ve sitile yönelik çalışmalar yapmaktayız.
Vokal eğitimi adı altında topladığımız bu programda,katılımcıların söylemek istedikleri türe yönelik teknik ve analiz çalışmaları yapılmaktadır.Eğitmenlerimiz bu süreçte sizlere koçluk yapmakta,bir albüm hazırlığında iseniz doğru ton seçiminden,yorumlamanıza yönelik süreçte eğitim vermektedir.

 


 

 

 

KORO ÇALIŞMALARI
KLASİK TÜRK MÜZİĞİ VE ÇOKSESLİ KORO ÇALIŞMALARI - ANKARA

Koro çalışmalarımız haftanın belirli günleri 3-4 saatlik toplu çalışmalardan oluşmaktadır.Daha çok hobi amaçlı olan koro çalışmalarımız,Türk Koro Müziğini yaygınlaştırma ve geliştirme amacıyla kurulmuştur.
Katılımcılarımıza ses eğitimi ve çok sesli müzik eserleriyle müzik yapma olanağı sağlamaktayız.
Çocuk,gençlik ve yetişkinler olarak gruplandırdığımız topluluklar,Polifonik Koro Müziği ve Klasik Türk Müziği dallarında çalışmalarını yürütmektedir.

Rönesans müziklerinden,günümüz müziklerine uzanan repartuarımızla müzik bilginizi geliştirmek ve birlikte müzik yapmak için bizi arayınız...

Şan dersi ve ses eğitimi veren stüdyomuz,gelişen teknikler doğrultusunda kendini
yenileyen eğitim programlarıyla,geleneksel kültürle biçimlenmiş ses tekniklerini ve eğitim yöntemlerini,günümüz anlayış ve biçimlerine uyarlayıp - yorumlayarak günümüz müziğine ve eğitimine bakmaktadır.